Меню сайту

04 квітня 2022

ЗНО-2022 складатиметься з інтегрованого тесту

Цього року зовнішнє незалежне оцінювання для осіб, які мають намір вступати до закладів вищої освіти, буде проведено у вигляді єдиного інтегрованого тесту, що буде містити в собі декілька предметів. Список цих предметів уже опублікований на сайті МОНу (українська мова, історія України, математика). Але є ймовірність зміни вагових коефіцієнтів в залежності від спеціальності. Такий тест заплановано і в онлайн, і в офлайн форматі. Орієнтовно він проводитиметься у липні.
Для складання зовнішнього оцінювання буде зроблено значну кількість варіантів тестів, для того щоб протягом 10–15 днів діти могли його скласти. Зараз профільний парламентський комітет працює над питанням верифікації. Якщо, до прикладу, з 1 по 15 число йде процес, коли можна скласти іспит, а дитина не змогла це зробити в перший день через повітряну тривогу чи обстріли, то вона може зробити це в інший день. Кожного дня іспити будуть оновлюватися (змінюватися завдання) для того, щоб не було можливості недоброчесно скласти іспит.
Велике прохання слідкувати за змінами, що стосуються складання цього тесту, беручи інформацію тільки з офіційних джерел.

Немає коментарів:

Дописати коментар