Меню сайту

14 березня 2022

Шкільна освіта для дітей, які виїхали за межі України

Кожна дитина, яка переїхала на нове місце, повинна мати можливість учитися у зручному форматі. На цьому наголошує Міністерство освіти і науки України. У навчальних закладах учнів приймають за заявами батьків. Зарахування дітей, які виїхали за межі України, відбувається відповідно до законодавства країн, що їх приймають.
За ініціативою громадських організацій українців у окремих країнах (за сприяння органів управління освітою цих країн та місцевої влади), для переселенців можуть бути організовані окремі заклади та класи, навчання в яких проводитиметься за державними стандартами та освітніми програмами України. Видача документів про освіту в таких умовах здійснюватиметься Міжнародною українською школою або будь-яким іншим ЗЗСО України, з яким громадські організації або заклади освіти країн перебування матимуть відповідні угоди про допомогу українським дітям.
Батьки можуть також звернутися до Міжнародної української школи із заявою про зарахування до МУШ на екстернат на індивідуальній основі. Для групової чи індивідуальної роботи діти можуть використовувати будь-які онлайн-ресурси. Міжнародна українська школа Міністерства освіти і науки України також підготувала програми самостійної роботи, де розміщено посилання на електронні підручники та дидактичні/мультимедійні матеріали.
МОН рекомендує учням підключитися до дистанційного навчання у своїх школах, якщо у них уже організовано цей процес. Установити контакт із закладом освіти знову ж таки повинні батьки.

Немає коментарів:

Дописати коментар