Меню сайту

04 листопада 2020

ТИЖДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА «МИ СЛАВНІ НАЩАДКИ КОЗАЦЬКОГО РОДУ»

Аби вшанувати  мужність та героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу,  у нашому навчальному закладі з 12 по 16 жовтня  2020 року пройшов Тиждень козацької слави.
У рамках Тижня  педагогом-організатором Фариною С.І. було проведено ряд заходів: козацький квест для учнів 5-х класів «Пропала булава»,  вікторина  для учнів 6-7 класів «Де козак, там і слава»,  складання пазлів учнями молодших класів, конкурс  малюнків  для учнів 2-5 класів  «Я малюю Україну»,  розмальовка для першокласників «З козаків беремо приклад» та ін. Темою жовтневого номеру шкільної  газети «Однокласник» стало «Ми Україну свою любим, козацьку славу не забудем».
У зв’язку з тим, що  цьогоріч освіта працює в умовах карантину, довелося відмовитися від традиційного проведення урочистого збору товариства імені Дмитра Вишневецького та інших масових заходів, а тому посвяту другокласників в козачата педагог-організатор провела у вигляді змагань. Учні 2 класів ЗОШ с.Пнівне, Фаринківської та Волицької філій брали участь  в різноманітних конкурсах, де показали свій інтелект, спритність та любов до рідної землі. На завершення випробувань другокласники отримали посвідчення козачат.
Напередодні Дня захисника України класні керівники провели виховні години, Уроки мужності, години слави, спрямовані на вшанування героїзму захисників України.  Під час радіолінійки   «Герої не вмирають» учні та педагоги школи хвилиною мовчання вшанували  пам’ять воїнів - уродженців Камінь-Каширського району, що поклали своє життя, захищаючи свою Батьківщину  у війні проти російських окупантів на Донбасі, а до меморіальної дошки учаснику АТО Олександру Шеметюку принесли квіти.
Створюючи на шкільному подвір’ї композицію з осінніх квітів  «Слава героям!», школярі  хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, мужності і стійкості.
Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, вчить пишатися тим, що ми – українці.

Більше фото за посиланням.

Немає коментарів:

Дописати коментар